NonFiction Photo Festival 2022

NonFiction Photo Festival is dit jaar terug in Groningen! Lokale fotografen vertegenwoordigen het verhaal van Future Food in the North, terwijl de internationaal geprezen World Press Photo Exhibition 2022 de rest van de wereld onder de loep neemt.

 

Future Food

In deze fototentoonstelling staat de toekomst van voedsel centraal. Hoe kunnen voedselinnovatie en de manier waarop we omgaan met voedselproductie en -consumptie bijdragen aan de wereldwijde duurzaamheidscrisis? Future Food gaat in op de belangrijke rol van voedsel bij het vinden van oplossingen voor actuele vraagstukken.

 

World Press Photo Exhibition 2022

De World Press Photo Exhibition bestaat uit de beste foto’s van het jaar: de verhalen die verteld moeten worden. Foto’s van over de hele wereld vertellen verhalen over culturele identiteit, klimaatverandering, burgeropstand en andere intrigerende actuele kwesties. Deze indrukwekkende foto’s tonen de staat van de wereld.

 

De winnaar van de ‘World Press Photo of the Year’ is Amber Bracken uit Canada met ‘Kamloops Residential School’. Rode jurken opgehangen aan kruisen langs een berm herdenken kinderen die stierven in de ‘Kamloops Indian Residential School’, een instelling die is opgericht om inheemse kinderen te assimileren, na de ontdekking van maar liefst 215 ongemarkeerde graven, Kamloops, British Columbia, 19 juni 2021.

 

Evenementen

Voor iedereen die meer wil weten, is er een prikkelend Visual Academy-programma met rondleidingen en evenementen. 

 

De tentoonstelling en de evenementen zijn zowel in het Nederlands als in het Engels. Tickets zijn vanaf oktober verkrijgbaar aan de deur of online.

Tags:

Datum

nov 11 2022 - dec 04 2022
Verlopen

Kosten

€8,00
QR code

Deel jouw reactie

NIEUWSBRIEF
Ontvang interessante informatie om jezelf als kunstenaar en ondernemer verder te helpen

Wij houden ook niet van spam!
AANMELDEN
close-link